kitapeditörü

Her kitabın editöre ihtiyacı vardır. Kitabın çatısını ve temel kavramları oluştururken de, araştırma, yazım ve yayınlanma sürecinde veya kitabınızı pazarlama aşamasında bir uzman desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Deneyimli ve uzman editörlerimizle kitabınızın her aşamasında sizinleyiz.

 

 

GELİŞTİRİCİ EDİTÖRLÜK: Nereden başlayacağınızı bilemediğinizde, sizinle birlikte kitabın çatısını ve akışını oluşturuyor, isterseniz araştırma ve yazımda size destek oluyoruz. Yola birlikte çıkıyor, dilerseniz yayınlanana kadar size yardımcı oluyoruz.

Siz kitabınızı yazarken kendi sesinizi bulmanız, kitabın akışı, anlam bütünlüğü, gerekli vurgular konusunda profesyonel yardım sunuyoruz. Dilerseniz yazımda destek oluyor, dilerseniz sadece danışmanlık yapıyoruz.

METİN EDİTÖRLÜĞÜ: Kitabınızı yayına hazırlarken son okuma, redaksiyon, imlâ ve anlamsal düzenlemeler konusunda destek olup kitabınıza son cilasını çekiyoruz.

YAYIN DANIŞMANLIĞI: Eserinizi en uygun yayınevine sunma, en uygun sözleşmeyi yapma konularında destek oluyoruz. Dilerseniz kapak tasarımında, hatta pazarlama ve sosyal medya yönetiminde de bizden yardım alabilirsiniz. Kitabınızın yurtdışında yayınlanması ve elektronik kitap olarak oluşturulması hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

İyi bir editör nasıl bulurum?

Neden editöre ihtiyacım var?